donderdag 23 februari 2012
In verband met werkzaamheden zijn de winkels van Albert Heijn, Bronwasser en boekhandel Timp vanaf 12 maart 2012 tijdelijk op een andere locatie te vinden.
Verandering
Albert Heijn opent een tijdelijke winkel op het parkeerterrein van de Loowaard (achterkant winkelcentrum). Boekhandel Timp vindt u op het plein voor de Coffee Company. Bronwasser Woman verhuist naar Gelderlandplein 175 (voorheen Un Jour Ailleurs). De winkel Cook & Co heeft ervoor gekozen de winkeldeuren te sluiten tijdens de werkzaamheden.
De werkzaamheden betreffen een verbouwing alsmede de verwijdering van asbest in enkele winkels. Dit asbest vormt geen enkel risico voor het winkelend publiek. Ook omwonenden en winkeliers lopen geen risico. Het asbest wordt verwijderd door een gespecialiseerd bedrijf. De meeste winkels zullen in april en mei al weer kunnen heropenen.
Openingstijden
De openingstijden van het winkelcentrum zijn onveranderd tijdens de werkzaamheden. Albert Heijn verruimt zijn openingstijden en is van maandag t/m zondag geopend van 8.00 uur tot 22.00 uur.
Informatie
Wij houden u op de hoogte hoe de verbouwing verloopt en wanneer de winkels weer openen op hun vertrouwde locatie. Informatie over de tijdelijke veranderingen in het centrum worden vermeld op borden en spandoeken binnen en buiten het winkelcentrum, en op www.gelderlandplein.nl.