Bij Papa’s gaat het om de passie, de goede verhalen en het samenbrengen van mensen. Onze producten zijn puur, vers en lokaal. Een plek die nu geweldig is, 20 jaar geleden geweldig zou zijn geweest en de komende 20 jaar net zo geweldig zal zijn. Een plek waar we trots op zijn en waar we iedereen graag uitnodigen om met familie, vrienden en zakelijke relaties te komen genieten van mooie momenten en lekker eten. Enjoy “your home away from home”.
Papa’s Loft House restaurant met rooftop terras is de tweede Papa’s Houses locatie. Naast Papa’s Beach House in het Haarlemmermeerse Bos zitten zij nu dus ook in Amsterdam, in het Element Hotel.
Voordat ze helemaal klaar zijn om volledig open te kunnen is Papa’s Loft House alvast gestart met Papa’s Café. Bij Papa’s Café kunnen gasten terecht voor drinks, bites & sweets. Even bijkomen van een middag shoppen of op zoek naar een locatie voor after work drinks? Papa’s Café is de spot!
Papa’s Loft House
Arent Janszoon Ernststraat 577, 1082 LD Amsterdam
020 517 53 39
Website: https://papasbeachhouse.nl/papas-loft-house/
Instagram: https://www.instagram.com/papaslofthouse/